Social

Anunț important pentru toți consumatorii de energie electrică, conectați la Red Union Fenosa!

Pinterest LinkedIn Tumblr

Pentru îmbunătăţirea serviciilor prestate clienţilor, Î.C.S. “RED UNION FENOSA” S.A. anunţă că astăzi, 9 octombrie 2018, vor avea loc întreruperi programate ale furnizării energiei electrice în intervalele de timp indicate mai jos:

1.      Chişinău, sectorul Botanica, or.Sîngera: str.A.Donici, A.Mateevici, Ştefan cel Mare, Chişinăului, Dealul Leului, M.Eminecsu, Munceşti, Păcii – parţial în intervalul de timp între 09:15 – 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie a liniei electrice aeriene str.Ştefan cel Mare, C.Negruzzi, Horelor, Liviu Damian, M.Costin, Orheiului, P.Zadnipru, Doinelor – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

2.      Anenii Noi: s.Chirca – parţial în intervalul de timp între 08:30 – 17:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric s.Chirca – parţial în intervalul de timp între 11:00 – 15:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric s.Floreni – parţial în intervalul de timp între 13:00 – 14:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului s.Geamăna – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 11:30, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului s.Hîrbovăţ – parţial în intervalul de timp între 09:45 – 17:45, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor s.Mereni – parţial în intervalul de timp între 08:30 – 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric s.Mereni – parţial în intervalul de timp între 10:00 – 19:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor s.Roșcani – parţial în intervalul de timp între 09:45 – 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA s.Ruseni – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

3.      Cahul: s.Bucuria – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 13:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor s.Bucuria, s.Moscovei – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 18:30, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor s.Burlăceni – parţial în intervalul de timp între 09:45 – 12.15, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor s.Cişmichioi: str.Melinicinaea – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 18:30, pentru lucrări de reconstrucţie LEA s.Slobozia Mare: str.V.Alecsandri – parţial în intervalul de timp între 14:00 – 16:40, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor s.Ursoaia – parţial în intervalul de timp între 10:00 – 14:00, pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrice

4.      Cantemir: s.Capaclia, s.Cociulia, s.Vişniovca: str.Livezelor, Păcii, Teilor, Vişniovca – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric s.Constantineşti – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 16:30, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor

5.      Comrat (UTA Găgăuzia): or.Ceadir Lunga: str.Crilov, Miciurin, Șevcenco, V.Jucovskii – parţial în intervalul de timp între 10:00 – 11:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului s.Chioselia Rusă: str.Pobeda – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric s.Chirsova: str. 28 Iunie, Grigore Cotovschi, Lenin, M.Tanasoglo, Mira, Olimpiiscaea, s.Cirsovo, Tanasoglo, Vinzavodskaea – parţial  în intervalul de timp între 09:30 – 18:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric s.Copceac: str. 1 Mai, 28 Iunie, Alexandr Puşkin, Chirov, Cuibîşeva, Grigore Cotovschi, Lenin, Lesnaea, Maxim Gorki, Mihail Frunze, Mihail Lomonosov, Novaea, Octeabriscaea, Priozernaea, Şcolinaea, Serghei Lazo, Sovetscaea, Sverdlova, Tomai – parţial în intervalul de timp între 08:30 – 10:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric s.Copceac: str. 1 Mai, 28 Iunie, Alexandr Puşkin, Chirov, Cuibîşeva, Grigore Cotovschi, Lenin, Lesnaea, Maxim Gorki, Mihail Frunze, Mihail Lomonosov, Novaea, Octeabriscaea, Priozernaea, Şcolinaea, Serghei Lazo, Sovetscaea, Sverdlova, Tomai – parţial în intervalul de timp între 19:00 – 20:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric s.Tomai: str. 1 Mai, Cuibîşeva, Lenin, Maxim Gorki, Mihail Lomonosov, Serghei Lazo, Sverdlova, Tomai, Şcolinaea – parţial în intervalul de timp între 10:00 – 19:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

6.      Călăraşi: s.Horodişte – parţial în intervalul de timp între 09:15 – 20:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA s.Pîrjolteni – parţial în intervalul de timp între 09:20 – 20:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

7.      Căuşeni: str. 1 Mai, 1 Mai Str-La, 28 Iunie, 31 August 1989, Alba Iulia, Alba Iulia Str-La, Alexandr Puşkin, Alexandru Donici, Anna Si Alexandru 1 Str-La, Anna Şi Alexandru, Bogdan Vodă, Bolinicinîi Str-La, Boris Glavan, Botnei Str-Lă, Burebista, Calea Basarabiei, Ciocana, Ciocana Mică, Constantin Negruzzi, Constantin Stamati, Dacia, Decebal, Dimitrie Cantemir, Dimitrie Cantemir Str-La, Doina Şi Ion Aldea-Teodorovici, Dragoş Vodă, Fîntînilor, Fîntînilor Str-La, Gheorghe Asachi, Ghidirim A., Ion Soltîs, Iurie Gagarin, Iurie Gagarin 1 Str-La, Livezilor, Malul Ştirbului, Maxim Gorki, Mihai Eminescu 2 Str-La, Mihai Eminescu 3 Str-La, Mihai Eminescu Bd., Mihai Kogălniceanu, Mihai Viteazul, Mihail Lermontov, Mihail Lomonosov, Mioriţa, Miron Costin, Mitropolit Dosoftei, Pavel Tcacenco, Păcii Str-La, Pădurii, Pădurilor, Petru Rareş, Poleanicikin, Preanicov, Renaşterii, Renaşterii 1 Str-La, Renaşterii Str-La, Stere Constantin, Ştefan Cel Mare Şi Sfînt, Ştefan Cel Mare Şi Sfînt 10 S-A, Ştefan Cel Mare Şi Sfînt 5 S-La, Ştefan Cel Mare Şi Sfînt 6 S-La, Ştefan Cel Mare Şi Sfînt 7 S-La, Ştefan Cel Mare Şi Sfînt 8 S-La, Ştefan Cel Mare Şi Sfînt 9 S-La, Tighina Şos., Toma Miron, Troada, Troianus, Unirii, Vasile Alecsandri – parţial în intervalul de timp între 08:00 – 18:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric s.Opaci – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA s.Sălcuţa – parţial în intervalul de timp între 14:00 – 18:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor s.Taraclia – parţial în intervalul de timp între 10:00 – 18:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor s.Ucrainca – parţial în intervalul de timp între 10:00 – 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

8.      Cimişlia: s.Sagaidac, s.Suric – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 16:30, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor s.Troiţcoe: str.Grigore Cotovschi, Lenin, Maxim Gorki, Molodoi Gvardii, Octeabriscaea, Oleg Coşevoi, Sovetscaea, Troiţcoie – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 18:30, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

9.      Criuleni: s.Bălţata, s.Bălţata de Sus, s.Sagaidacul de Sus (s.Budeşti, s.Văduleni – cons.juridici) – parţial în intervalul de timp între 10:00 – 19:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor s.Cimișeni, s.Corjova (cons.juridici) – parţial în intervalul de timp între 10:30 – 18:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric s.Hîrtopul Mare, s.Hîrtopul Mic, s.Ișnovăț, s.Rîșcova – parţial în intervalul de timp între 10:30 – 17:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric s.Işnovăţ, s.Rîşcova – parţial în intervalul de timp între 10:00 – 19:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

localitati republica moldova, raioane sate orase, muncipii10.   Hînceşti: s.Bratianovca, s.Valea Florii – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric s.Bujor – parţial în intervalul de timp între 08:30 – 21:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA s.Cioara – parţial în intervalul de timp între 08:15 – 21:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA s.Dahnovici – parţial în intervalul de timp între 08:15 – 21:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA s.Leuşeni Vama – parţial în intervalul de timp între 10:00 – 18:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric s.Sărata Galbenă: str. 31 August, Ştefan cel Mare, Grădinilor, Cotovschi, N.Vatutin, S.Lazo – parţial în intervalul de timp între 08:15 – 21:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

11.   Ialoveni: 27 August str-la, Cetatea Albă, Chilia, Hotinului, Hotinului str-la, Ştefan Cel Mare Şi Sfînt, Veniamin Zarzăr, 27 August – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 17:30, pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrice s.Hansca – parţial în intervalul de timp între 10:00 – 18:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor s.Răzeni – parţial în intervalul de timp între 14:00 – 16:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului

12.   Leova: str.Doina, Gr.Ureche, Ion Soltîs, str-la Ion Soltîs, M.Basarab – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 18.30, pentru lucrări de reconstrucţie LEA s.Sărata Nouă: str.Doina, Litoralului, Livezilor, Sărata Nouă, Tineretului – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 16:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

13.   Nisporeni: str.Dacia, Păcii, V.Alecsandri, Veronica Micle – parţial în intervalul de timp între 08:45 – 16:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric s.Bărboieni – parţial în intervalul de timp între 09:15 – 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor s.Boldureşti – parţial în intervalul de timp între 09:20 – 20:00, pentru lucrări de reconstrucţie LEA

14.   Orhei: str.Alexandru Cel Bun, Constantin Negruzzi, Constantin Stamati, Dorobanţilor, Eliberării, Junimii, Maxim Gorki Str-La, Meşteşugarilor, Nistreană, Pluguşorului, Sălcilor, Şoimarul, Sportivilor, Stanislav Trofim Buzu, Valul Lui Troian, Vasile Lupu – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 19:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric s.Curchi – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor s.Isacova – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 17:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor s.Morozeni – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 20:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor s.Slobozia-Hodorogea – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 18:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor

15.   Străşeni: s.Codreanca, s.Lupa-Recea – parţial în intervalul de timp între 09:45 – 17:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor

16.   Ştefan Vodă: str. 31 August, Libertății, Livezilor, Molodejnaia, Testemițeanu, Suvorov, Ștefan cel Mare – parţial în intervalul de timp între 15:00 – 17:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului s.Brezoaia – parţial în intervalul de timp între 09:15 -19:15, pentru lucrări de reconstrucţie LEA s.Brezoaia: str.Comsomoliscaia, Lenin, Nadrecinaia – parţial în intervalul de timp între 09:15 – 19.15, pentru lucrări de reconstrucţie LEA s.Caplani: str.Molodejnaia, Vostocinaia – parţial în intervalul de timp între 09:20 – 11:20, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului s.Copceac: str.Benderscaia, Dzejjinscki, Lesnaia, Livezilor, Octeabriscaia, Severnaia, Sov.Armii – parţial în intervalul de timp între 09:20 – 19:20, pentru lucrări de reconstrucţie LEA s.Purcari: str.Eliberatorilor, Lenin, Libertății – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 17:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor s.Răscăieți: str. 353 Diviziea, Biriucova, Biruinţa, Comsomoliscaea, Dneprodzerjinscaea, Mira, Molodejnaea, Sovetscaea, Suvorovo, Ştefan Cel Mare Şi Sfînt, s.Răscăieții Noi: str.Lenin, Molodejnaia, Tinereții – parţial în intervalul de timp între 08:00 – 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric

17.   Teleneşti: s.Sărătenii Vechi – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 19:00, pentru admiterea persoanelor terțe în instalațiile electrice s.Scorțeni – parţial în intervalul de timp între 09:45 – 17:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor

Pentru informaţii suplimentare contactaţi Serviciul Suport Clienţi al companiei la telefonul 022-43-11-11.

loading...

Comments are closed.