Social

Lista localităților din Moldova unde astăzi va fi sistată furnizarea energiei electrice

Pinterest LinkedIn Tumblr

Pentru îmbunătăţirea serviciilor prestate clienţilor, Î.C.S. “RED UNION FENOSA” S.A. anunţă că luni 21 ianuiarie 2019, vor avea loc întreruperi programate ale furnizării energiei electrice în intervalele de timp indicate mai jos, scrie Regional.md. 

1. Chişinău, sectorul Buiucani:
str.Doina şi Ion Aldea-Teodorovici 18/2 – în intervalul de timp între 09:00 – 13:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric str.Sucevița 16 – în intervalul de timp între 13:00 – 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
2. Chişinău, sectorul Buiucani, or.Durleşti:
str.M.Sadoveanu, 27 August, Viilor – parţial în intervalul de timp între 09:10 – 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
3. Chişinău, sectorul Buiucani, com.Ghidighici:
str.Alba Iulia, Alexandru cel Bun, Alexei Mateevici, Bogdan Petriceicu Haşdeu, Catalan, Cazacului, Columna, Columna str-la, Costin V.Str., Dacia, Drumul Bicului, Florilor, Ghidighici sat, Ghioceilor, Graurilor, Grigore Ureche, Independenţei, Liviu Deleanu, Maria Drăgan, Mărţişor, Merilor, Mihai Eminescu, Mihai Viteazul, Mioriţa, Moldoviţa, Nucarilor, Persicilor, Podişul, Radiacului, Rediul Cazacului, Renaşterii, Sfatul Ţării, Şerban, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Tineretului, Tricolorului, Vălicica Omului, Veronica Micle – parţial în intervalul de timp între 09:20 – 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
4. Chişinău, sectorul Centru:
str.C.Negruzzi 7, Gării 1, Petricani 86, Ion Vasilenco 32A, 38 – în intervalul de timp între 09:00 – 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric str.Sihastului 79A, 42, 9003, 9990, Sfîntul Ștefan 21, 23, 43 – în intervalul de timp între 09:30 – 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
5. Chişinău, sectorul Centru, or.Codru:
str.Aleea Verde, Bujorilor, Bujorilor 1 str-la, Bujorilor 3 str-la, Bujorilor 5 str-la, Busuiocului, Busuiocului 1 str-la, Cobzarilor 7 str-la, Cobzarilor 8 str-la, Codru, Colinei 1 str-la, Colinei 2 str-la, Costiujeni, Livădarilor, Otradnii 1 str-la, Otradnii 2 str-la, Padurilor, Padurilor 1 str-la, Pădurilor 1 str-la, Plaiului 1 str-la, Pomicultorilor, Pomicultorilor 1 str-la, Pomicultorilor 2 str-la, Pomicultorilor 3 str-la, Pomicultorilor 4 str-la, Pomicultorilor 5 str-la, Pomiculturilor 6 str-la, Prepeliţei, Schinoasa-Deal, Schinoasa-Deal str-la, Schinoasa-Deal 1 str-la, Schinoasa-Deal 2 str-la, Schinoasei Deal 3 str-la, Sf.Maria, Sf.Martiri Brîncovineni, Sf.Ştefan, Sihastrului, Sihastrului 1 str-la, Sihastrului 2 str-la, Sihastrului 4 str-la, Sitarului 3 str-la, Viticultorilor – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
6. Chişinău, sectorul Ciocana, com.Bubuieci:
str.Livezilor, M.Frunze, T.Bubuiog – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 16:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
7. Chişinău, sectorul Rîşcani:
str.Calea Basarabiei 5, 8, 10, Calea Moșilor 9, 17, 38, 40, str-la Bolbocica 6, 7-9, 9A, Calea Orheiului 3, 10-28, 11-35, 107, Carierei 18, 30-50, 43-79, str-la 1 carierei 1, 2A, 3-13, 2-10, 16, 16A, 25A, 33, 24, str-la 2 Carierei 2-10, 7, 15-21, 16, 24, 30, Cărăușilor 4, Circului 50, Cornești 7A, Doina 2, 4, 4A, 6, 7, 7A, 13, 15A, 167A, Dubăsari 1B, 2, 6, 10, 3, 3A, str-la 1 Pitrăriei 30, 37, str-la 2 Pietrăriei 19, 23, 26A, 26, 34, 35, str-la Pietrăriei 39, 49D, Podgorenilor 4, 6, 7A, Visterniceni 18, 26-28, 42-68 – în intervalul de timp între 09:20 – 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
8. Anenii Noi:
s.Bulboaca – parţial în intervalul de timp între 10:00 – 18:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor s.Chetrosu – parţial în intervalul de timp între 11:40 – 14:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului s.Floreni – parţial în intervalul de timp între 09:35 – 17:35, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor s.Țînțăreni – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 17:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
9. Cahul:
s.Colibaşi: str.Octombrie, 1 Mai, Alba Iulia, Alexandr Puşkin, Alexandru cel Bun, Alexei Mateevici, Bez Uliţ, Bisericii, Caişilor, Costache Negruzzi, Crasnov, Dimitrie Cantemir, Fraţii Timofei, Grădinilor, Grănicerilor, Horelor, Ion Creangă, Ivan Zaikin, Libertăţii, Liniştită, Mihail Frunze, Nouă, Octeabriscaea, Pobedî, Prietenia, Prietenie, Prut, Prutului, Recea, Serghei Lazo, Suvorova, Ştefan cel Mare şi Sfînt, Tineretului, Troian, Uliţa Mare, Vasile Alecsandri, Viilor, Vinogradnaea – parţial în intervalul de timp între 10:00 – 13:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric s.Găvănoasa – parţial în intervalul de timp între 09:45 – 16:15, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
10. Cantemir:
s.Coștangalia – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
11. Comrat (UTA Găgăuzia):
or.Ceadîr-Lunga: str.Cecanova, Jeleabov, Lenin, Maxim Gorki, Miciurin, Mihail Lomonosov, Proezdnaia – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric s.Avdarma: str.Calinin, Gh.Jukovski, Miciurin, Ogorodnaia, Sovetscaia, Timoșenko – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 16:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric s.Beșalma: str.Colhoznaia – parțial în intervalul de timp între 11:00 – 12:30, pentru conectarea noului consumator s.Chirsova: str. 28 Iunie – parțial în intervalul de timp între 09:00 – 10:30, pentru conectarea noului consumator s.Gaidar: str.Colhoznaia – parțial în intervalul de timp între 11:30 – 13:00, pentru conectarea noului consumator
 
12. Călăraşi:
s.Pitușca – parţial în intervalul de timp între 09:50 – 16:50, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
13. Căuşeni:
or.Căinari: str.Căinari, Leonidov, Libertăţii 2 str-la, Padurilor, Păcii 1 str-la, Ştefan Vodă – parţial în intervalul de timp între 10:00 – 18:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric s.Taraclia – parţial în intervalul de timp între 10:00 – 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
14. Cimişlia:
str.Mircea cel Bătrîn, P.Zadnipru – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 16:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
15. Criuleni:
s.Hîrtopul Mic – parţial în intervalul de timp între 09:20 – 17:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
 
16. Hînceşti:
s.Calmațui – parţial în intervalul de timp între 09:50 – 17:55, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor s.Sărata Galbenă: str.Boris Glavan, Criucova, Grădinilor, Grigore Cotovschi, Hînceşti, Ion Soltîs, Matrosov, Mihai Eminescu, Mihai Viteazul, Mihail Frunze, Mihail Sadoveanu, Nikolai Vatutin, Octeabriscaea, Ogorodnaea, Sfîntul Gheorghe, Ştefan cel Mare şi Sfînt – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 17:30, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
17. Ialoveni:
s.Răzeni – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
18. Leova:
s.Ceadîr – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 17:00, pentru lucrări de schimbare sau montare a pilonilor
 
19. Nisporeni:
str.Alexandru cel Bun, Alexandru Lăpuşneanu, Bogdan Petriceicu Haşdeu, Constantin Stamati, Haiducilor, Ioan Vodă, Livezilor, Livezilor str-la, Maguri, Sfinti Voievozi, Suveranităţii, Zubcu-Codreanu Nic. – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 16:45, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric s.Drojdieni, s.Şişcani – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
20. Orhei:
str. 31 August, Călărași, N.M.Spătaru – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor s.Pelivan – parţial în intervalul de timp între 08:45 – 16:45, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor s.Tîrzieni – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 17:00, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric
 
21. Străşeni:
s.Căpriana – parţial în intervalul de timp între 10:00 – 16:45, pentru lucrări de reparaţie a echipamentului electric s.Găleşti, s.Găleştii Noi – parţial în intervalul de timp între 09:45 – 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
22. Ştefan Vodă:
str.Alexandru cel Bun, B.Glavan, D.Cantemir – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 16:30, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor s.Cioburciu: str. 1 Mai, Chirov, Ceapaev, lenin, Lomachina, M.Goriki, M.Frunze – parţial în intervalul de timp între 09:40 – 17:25, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor s.Crocmaz: str.Chirov, Lenin, Mira, Suvorov – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 17:00, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor s.Olănești: str.I.Creangă – parţial în intervalul de timp între 09:30 – 12:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului s.Răscăieţii Noi – parţial în intervalul de timp între 09:20 – 17:20, pentru lucrări de defrișare şi tăiere a crengilor
 
23. Taraclia:
s.Tvardița: str.Ciapaev – parțial în intervalul de timp între 14:30 – 15:30, pentru conectarea noului consumator
 
24. Teleneşti:
str. 31 August, 8 Martie, Dacia, Plopilor, Sportivă – parţial în intervalul de timp între 09:00 – 11:00, pentru lucrări de deconectare/conectare/schimbare a branșamentului
 
Pentru informaţii suplimentare contactaţi Serviciul Suport Clienţi al companiei la telefonul 022-43-11-11.
loading...

Comments are closed.